Tercüme Bürosu
Diğer hizmetlerimiz:
- Yemin ve noter onayı: Resmi evraklarınız için gerekli yeminli ve noter onaylı hizmetimiz mevcuttur.
- Ardıl / Sözlü tercüme: Her türlü toplantı, görüşme, gezi vb. süreçlerinize eşlik edip akıcılık kazandıracak mütercim temin ediyoruz.
- Redaksiyon: Özellikle bilimsel periyodiklerde yayınlacak metinlerin, dil nedeniyle geri dönmesinin önüne geçmek için yabancı redaktörlerimizle metinlerin dilbilgisi, akıcılık, tutarlılık kontrolleri yapılmakta ve dil onayı garantisi sağlanmaktadır.
- Deşifre: Ses ve görüntü kayıtlarınız kısa sürede ve hatasız şekilde yazılı hale getirilir.

Danca Çeviri Tercüme Bürosu

Danca Çeviri FiyatlarıDanca » Türkçe: 30 TRY
Türkçe » Danca: 50 TRY


* Hedef metindeki her 1000 karakter 1 birimdir. Çevirinizin konusuna, uzunluğuna ve istediğiniz süreye göre özel çeviri fiyatı belirlenebilir. Konulara özel fiyatlarımız için sağdaki linkleri takip ediniz.

Uzun zamandır İskandinav ülkelerinin en bilinen üyelerinden birisi olagelmiş Danimarka, hem içerisinde yaşayan gurbetçi Türk nüfusunun fazla olması, hem de kültürü, içerisindeki yaşam kalitesinin yüksek oluşu gibi sebeplerden ötürü sıkça adından söz ettirmekte. Vikingler geçmişi sebebiyle oldukça köklü bir tarihe sahip olan bu ülke, aynı zamanda iş imkanları, eğitiminin kaliteli oluşu ve AB üyesi ülkelerin pek çoğuna yakınlığı sebebiyle de ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

Yaklaşık 6 milyon kişi tarafından konuşulan ve AB, Grönland, Danimarka gibi yerlerde resmi diller arasında kabul edilen Danca, Danimarkalıların anadili konumundadır. İzlanda gibi ülkelerde ise 2. resmi dil olarak kabul edilmekte ve ilkokuldan itibaren her ülke vatandaşı tarafından öğrenilebilmesi için teşvik edilmektedir. Bu yüzden eğer bu ülkelerle ilgili resmi bir kanalla iletişim kurmanız gerekiyorsa, bu durumda Danca bilen birisine çeviri yaptırmanız gerekmekte.

Danca bilen kişilerin pek çoğu genelde bu bölgede uzun süre yaşamış, dili iyi bir şekilde öğrenmiş ve bunu hem yazı, hem de konuşma alanında geliştirebilmiş olan bireylerden oluşmaktadır. Ülkemizde kurs, eğitmen ve üniversite bölümü gibi konularda yetersiz olan Danca, beraberinde Danca tercüme konusundaki tecrübe eksikliğini ve çevirmen azlığını da beraberinde getirmektedir. Öyleyse garantili ve sorunsuz bir Danca tercüme hizmeti almak konusunda nelere dikkat etmemiz gerekmekte?

Çalıştığınız kişilerin Danca tercüme konusunda gerçekten yetkin olduğunu anlayabilmeniz için, hem geçmiş referanslarına, hem de bir tercüme bürosu bünyesinde çalışıp çalışmadığına bakmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde yaptırmak istediğiniz çevirinin gerçekten iyi bir şekilde tamamlanıp tamamlanamayacağını görebilir, bu sayede doğru tercihler yaparak zamanınızın, paranızın ve enerjinizin boş yere harcanmasını engelleyebilirsiniz.

Danca tercüme yapmak amacıyla bürolarda çalışan çevirmenler, çoğu zaman bu dille ilgili yeteneklerinin kanıtlanabilmesi amacıyla çeşitli sertifikalar edinmiş, büro tarafından kendilerine yapılmış olan testleri başarıyla geçmiş, iyi bir CV ibraz ederek bu işlere alınmış kişilerden oluşmaktadır. Bu yüzden yaptıracağınız çevirinin kalitesinden ancak size referans gösterebilen çevirmenler sayesinde emin olabilirsiniz. Her çevirmenin de geçmiş referansları tarafından sorgulama gibi bir şansımız olmadığı için, konuyla ilgili alınabilecek yegane garantiyi de çeviri bürolarının sağladığını söyleyebiliriz.

İşlemlerOnline çeviri fiyatı hesaplama Çeviriniz için özel tercüman seçin Çevirinizi şimdi gönderin

Tercüme Büromuza Bağlı Danca Tercüme Yapan Bazı Tercümanlarımız:


Danca Çeviri / Tercüme Örnekleri

Çeviri / Tercüme Bürosu Sık Kullanılanlara Ekle İletişim