Tercüme Bürosu
Diğer hizmetlerimiz:
- Yemin ve noter onayı: Resmi evraklarınız için gerekli yeminli ve noter onaylı hizmetimiz mevcuttur.
- Ardıl / Sözlü tercüme: Her türlü toplantı, görüşme, gezi vb. süreçlerinize eşlik edip akıcılık kazandıracak mütercim temin ediyoruz.
- Redaksiyon: Özellikle bilimsel periyodiklerde yayınlacak metinlerin, dil nedeniyle geri dönmesinin önüne geçmek için yabancı redaktörlerimizle metinlerin dilbilgisi, akıcılık, tutarlılık kontrolleri yapılmakta ve dil onayı garantisi sağlanmaktadır.
- Deşifre: Ses ve görüntü kayıtlarınız kısa sürede ve hatasız şekilde yazılı hale getirilir.

Çince Çeviri Tercüme Bürosu

Çince Çeviri FiyatlarıÇince » Türkçe: 70 TRY
Türkçe » Çince: 60 TRY


* Hedef metindeki her 1000 karakter 1 birimdir. Çevirinizin konusuna, uzunluğuna ve istediğiniz süreye göre özel çeviri fiyatı belirlenebilir. Konulara özel fiyatlarımız için sağdaki linkleri takip ediniz.

Çince nüfus bakımından dünyanın en çok konuşulan dili olsa da uluslararası yaygınlığı ve buna paralel olarak Çince tercüme ihtiyacı Çin'in ekonomik büyümesiyle birlikte her geçen gün artmaktadır.

 

Ülkemizde de özellikle Çin'le artan ticaret hacmiyle beraber Çince tercümanlara ve kaliteli Çince tercümeye yükselen bir talep söz konusudur. Tek Tercüme Bürosu olarak Çinçe tercüme-çevirilerinizde profesyonel çözümler sunmaktayız.

 

En çok kullanılanları Mandarin ve Wu lehçeleri olan Çince tek bir dilden ziyade binlerce ufak dilden oluşmuş binyılları bulan tarihe sahip bir dil grubudur. Çince'nin özel alfabesi Latince alfabelerden oldukça farklıdır; hemen her kelime için farklı bir harf barındıran bu dilde sadece gazete okuyabilmek için üç bin civarında harfin bilinmesi gerekmektedir (iyi seviyede Çince bilmek içinse en az yedi bin karakter bilmek gereklidir).

 

Dolayısıyla doğru ve güvenilir Çince tercümeyi yapabilecek tercümanların uzun yıllar Çince eğitim almış ve Çin'de yaşamış kişiler olmaları beklenir. Tercüme büromuz bu niteliklere sahip tercümanları ile ticari, hukuki, akademik, teknik gibi tüm alanlarda memnuniyetinizi garanti edecek tarzıyla hizmetinizdedir.

İşlemlerOnline çeviri fiyatı hesaplama Çeviriniz için özel tercüman seçin Çevirinizi şimdi gönderin
Çince Çeviri / Tercüme Örnekleri

  • Çince<>Türkçe Çeviri Örneği 0 Çince <> Türkçe Teknik Tercüme örnek tercüme 244
  • Çince<>Türkçe Çeviri Örneği 1 Çince <> Türkçe Diğer / Genel örnek tercüme 97
  • Çince<>Türkçe Çeviri Örneği 2 Çince <> Türkçe Teknik Tercüme örnek tercüme 245
Çeviri / Tercüme Bürosu Sık Kullanılanlara Ekle İletişim