Tercüme Bürosu
Diğer hizmetlerimiz:
- Yemin ve noter onayı: Resmi evraklarınız için gerekli yeminli ve noter onaylı hizmetimiz mevcuttur.
- Ardıl / Sözlü tercüme: Her türlü toplantı, görüşme, gezi vb. süreçlerinize eşlik edip akıcılık kazandıracak mütercim temin ediyoruz.
- Redaksiyon: Özellikle bilimsel periyodiklerde yayınlacak metinlerin, dil nedeniyle geri dönmesinin önüne geçmek için yabancı redaktörlerimizle metinlerin dilbilgisi, akıcılık, tutarlılık kontrolleri yapılmakta ve dil onayı garantisi sağlanmaktadır.
- Deşifre: Ses ve görüntü kayıtlarınız kısa sürede ve hatasız şekilde yazılı hale getirilir.

Websitesi Tercümesi Çeviri Bürosu

İngilizce Websitesi Tercümesi Fiyatlarıİngilizce » Türkçe Websitesi Tercümesi: 14 TRY
Türkçe » İngilizce Websitesi Tercümesi: 14 TRY

* Hedef metindeki her 1000 karakter 1 birimdir. Tercümenizin konusuna, uzunluğuna ve istediğiniz süreye göre özel çeviri fiyatı belirlenebilir. Konulara özel fiyatlarımız için sağdaki linkleri takip ediniz.
Websitesi Tercümesi Tercüme

Internetin geleneksel mecraların önüne geçtiği ve sınırların kalktığı günümüzde websiteniz kurumunuzu en iyi temsil eden araçtır. Tercüme büromuz, Web sitenizin farklı dillerde en etkin çevirilerini sağlayarak yaygın tanıtımınızın sağlanmasına tercüme yoluyla katkıda bulunur.

 

Diğer pek çok tercüme bürolarından farklı olarak web altyapılarında kullanılan sayfa ve veritabanı (html, xmli MySQL, SQL, Lingobit vb.) türlerine ait dosyalar üzerinde çalışacak teknik altyapıya sahibiz.

 

Bu sayede;

 

- Tercüme edilen dokümanları direkt olarak sunucuya yüklenir ve kopyala-yapıştır türü işlemlerle vakit kaybetmezsiniz.

 

- Orijinal dokümanla mizanpaj olarak tam uyumlu bir çıktı alacağınız için tekstlerin websitenizde yanlış yere konulması, kaymaların olması gibi sıkıntılar yaşamazsınız. Özellikle Arapça, Rusça, Japonca, Çince gibi latin alfabesinden farklı alfabeler kullanılan dillerde böyle bir tercüme hizmeti hayat kurtaran niteliktedir.

Çeviri işlemleriOnline çeviri fiyatı hesaplama Çeviriniz için özel tercüman seçin Çevirinizi şimdi gönderin
Örnek

Websitesi Tercümesiler


Çeviri / Tercüme Bürosu Sık Kullanılanlara Ekle İletişim