Tercüme Bürosu
Diğer hizmetlerimiz:
- Yemin ve noter onayı: Resmi evraklarınız için gerekli yeminli ve noter onaylı hizmetimiz mevcuttur.
- Ardıl / Sözlü tercüme: Her türlü toplantı, görüşme, gezi vb. süreçlerinize eşlik edip akıcılık kazandıracak mütercim temin ediyoruz.
- Redaksiyon: Özellikle bilimsel periyodiklerde yayınlacak metinlerin, dil nedeniyle geri dönmesinin önüne geçmek için yabancı redaktörlerimizle metinlerin dilbilgisi, akıcılık, tutarlılık kontrolleri yapılmakta ve dil onayı garantisi sağlanmaktadır.
- Deşifre: Ses ve görüntü kayıtlarınız kısa sürede ve hatasız şekilde yazılı hale getirilir.

Teknik Tercüme Çeviri Bürosu

İngilizce Teknik Tercüme Fiyatlarıİngilizce » Türkçe Teknik Tercüme: 14 TRY
Türkçe » İngilizce Teknik Tercüme: 14 TRY

* Hedef metindeki her 1000 karakter 1 birimdir. Tercümenizin konusuna, uzunluğuna ve istediğiniz süreye göre özel çeviri fiyatı belirlenebilir. Konulara özel fiyatlarımız için sağdaki linkleri takip ediniz.
Teknik Tercüme konusunda çalışan toplam 834 tercüman ve günlük 19597257 karakter tercüme kapasitesiyle hizmetinizdeyiz.
DİLLERE GÖRE TEKNIK TERCüME / ÇEVİRİ
Teknik Tercüme Tercüme

Çeviri büromuzda yapılan teknik tercümeler teknik dosyalar, şartnameler, bilimsel araştırmalar, patentler, bakım ve kullanım kılavuzlarını kapsar. Tercüme büromuza bağlı, alanında uzman ve çeviri dillerinin terminolojisine hâkim çevirmenler ve/veya mühendisler tarafından teknik çevirileriniz tercüme büromuzda titizlikle gözden geçirildikten sonra tarafınıza teslim edilir.

 

Teknik çeviri alanına giren mühendislik dallarının hepsinin kendisine özgü terminolojileri söz konusudur. BU nedenle tercümenin konusuyla aynı alanda eğitimi ve tecrübesi olan bir tercümanın teknik tercümeyle ilgili sürece dahil olmaması halinde başarılı bir sonuç elde edilmesi mümkün değildir.

 

Tek Tercüme Bürosuyla çalışan müştrerilerimiz yaygın dünya dillerinin hemen hepsinde bu özelliklere sahip tercümanlarımızın birikimininden istifade ederek ödediklerini ücretin karşılığını tam olarak alırlar.

Çeviri işlemleriOnline çeviri fiyatı hesaplama Çeviriniz için özel tercüman seçin Çevirinizi şimdi gönderin
Örnek

Teknik Tercümeler


Çeviri / Tercüme Bürosu Sık Kullanılanlara Ekle İletişim