Tercüme Bürosu
Diğer hizmetlerimiz:
- Yemin ve noter onayı: Resmi evraklarınız için gerekli yeminli ve noter onaylı hizmetimiz mevcuttur.
- Ardıl / Sözlü tercüme: Her türlü toplantı, görüşme, gezi vb. süreçlerinize eşlik edip akıcılık kazandıracak mütercim temin ediyoruz.
- Redaksiyon: Özellikle bilimsel periyodiklerde yayınlacak metinlerin, dil nedeniyle geri dönmesinin önüne geçmek için yabancı redaktörlerimizle metinlerin dilbilgisi, akıcılık, tutarlılık kontrolleri yapılmakta ve dil onayı garantisi sağlanmaktadır.
- Deşifre: Ses ve görüntü kayıtlarınız kısa sürede ve hatasız şekilde yazılı hale getirilir.

Makale Tercümeleri Çeviri Bürosu

İngilizce Makale Tercümeleri Fiyatlarıİngilizce » Türkçe Makale Tercümeleri: 14 TRY
Türkçe » İngilizce Makale Tercümeleri: 15 TRY

* Hedef metindeki her 1000 karakter 1 birimdir. Tercümenizin konusuna, uzunluğuna ve istediğiniz süreye göre özel çeviri fiyatı belirlenebilir. Konulara özel fiyatlarımız için sağdaki linkleri takip ediniz.
Makale Tercümeleri Tercüme

Tercüme büromuzun hemen her alanda uzman tercümanları tarafından teknik, hukuki, tıbbi, akademik, ticari başta olmak üzere her alandaki makaleleriniz ihtiyaç duyduğunuz diller arasında tercüme edilir.

 

Tercüme edilen makaleler isteğinize bağlı olarak yayınlanacakları dergilerin yazım standartlarına göre hazırlanır.

 

Kurulduğumuz günden bugüne Türkiye'deki hemen her üniversiteden her seviyede personelin makale tercümelerini başarıyla tercüme çalışmalarının uluslararası bilinirliğine katkıda bulunmaktan kıvanç duyuyoruz. Bu kıvancın arkasında doğru ve güvenilir tercüme sağlayacak prensiplerimizi sıkı sıkya takip etmemiz yatıyor.

 

Yayınlarınızın tercümesi nedeniyle reddedilmeden yurtdışı platformlara ulaşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeviri işlemleriOnline çeviri fiyatı hesaplama Çeviriniz için özel tercüman seçin Çevirinizi şimdi gönderin
Örnek

Makale Tercümeleriler


Çeviri / Tercüme Bürosu Sık Kullanılanlara Ekle İletişim