Tercüme Bürosu
Diğer hizmetlerimiz:
- Yemin ve noter onayı: Resmi evraklarınız için gerekli yeminli ve noter onaylı hizmetimiz mevcuttur.
- Ardıl / Sözlü tercüme: Her türlü toplantı, görüşme, gezi vb. süreçlerinize eşlik edip akıcılık kazandıracak mütercim temin ediyoruz.
- Redaksiyon: Özellikle bilimsel periyodiklerde yayınlacak metinlerin, dil nedeniyle geri dönmesinin önüne geçmek için yabancı redaktörlerimizle metinlerin dilbilgisi, akıcılık, tutarlılık kontrolleri yapılmakta ve dil onayı garantisi sağlanmaktadır.
- Deşifre: Ses ve görüntü kayıtlarınız kısa sürede ve hatasız şekilde yazılı hale getirilir.

Hazır Çeviri


Tercümanlarımızın şimdiye dek yaptıkları binlerce kanun - yönetmelik tercümelerini, makale, tıbbi tercümeler, teknik tercümelerin içinde arama yapın. Aynı metin daha önce tercüme edilmişse bu tercümeyi çok uygun bir fiyatla hemen alın.

Bu kısımda sunduğumuz tercümeler telif hakları yasalalarını ihlal etmeyen içerikteki tercümelerdir. Sıfırdan tercümesi yapıldığı takdirde örneğin 300 TL tutarınca tercüme fiyatı söz konusu olacak bir tercümeyi %50'ye kadar daha düşük ücretle almanız mümkündür.

Bu kısımda özellikle kamuya açık kanun, yönetmelik, basın haberleri gibi metinlere ulaşabilirsiniz. Gizlilik ilkesi gereğince bireylere ve kurumlara ait özel metinlerin tercümeleri bu kısımda hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır.

 

Sistemimizde kayıtlı hazır tercümeleri bulmak için aşağıdaki arama kritlerini belirtiniz:

 
Kaynak dil
Hedef dil
Tercüme Konusu
Anahtar Kelimeler
Metin Yazarı
Metnin Başlığı
 
Çeviri / Tercüme Bürosu Sık Kullanılanlara Ekle İletişim