Tercüme Bürosu
Diğer hizmetlerimiz:
- Yemin ve noter onayı: Resmi evraklarınız için gerekli yeminli ve noter onaylı hizmetimiz mevcuttur.
- Ardıl / Sözlü tercüme: Her türlü toplantı, görüşme, gezi vb. süreçlerinize eşlik edip akıcılık kazandıracak mütercim temin ediyoruz.
- Redaksiyon: Özellikle bilimsel periyodiklerde yayınlacak metinlerin, dil nedeniyle geri dönmesinin önüne geçmek için yabancı redaktörlerimizle metinlerin dilbilgisi, akıcılık, tutarlılık kontrolleri yapılmakta ve dil onayı garantisi sağlanmaktadır.
- Deşifre: Ses ve görüntü kayıtlarınız kısa sürede ve hatasız şekilde yazılı hale getirilir.

Tercüme büromuzun 2099 no'lu tercümanı - Çevirmen Seçimi


Tercüme büromuz -diğer bürolardan farklı olarak- size çevirinizin özelliklerine en uygun çevirmeni seçebilme olanağı sunmaktadır.

Aşağıda İngilizce, Çince, Arapça dil(ler)inde çalışan bir çevirmenimizin bilgileri görüntülenmektedir. Şayet bu çevirmenimizle çalışmak isterseniz yapmanız gereken sadece "Bu tercümanla çalışmak istiyorum" ve ardından "Tercümenizi şimdi gönderin" linkine tıklayarak çevirinizi büromuza iletmek.

Ayrıca, çeviri bürosu sistemimize müşteri girişi yaparak devam eden çevirilerinizin durumunu anbean takip edip çevirmenimizle iletişim de kurabilirsiniz.


 • MEHMET Ş. | Tercüme bürosu ID: 2099

  İstanbul tercüme bürosu, İstanbul tercüman  Çeviri Puanı: -
 • Bu tercümanla çalışmak istiyorum

  Favori tercümanlarıma ekle
Tercüman Mesleki Bilgileri
 • İngilizce » Türkçe Çeviri
  Çeviri Konuları: Akademik Tercüme
  Çeviri Kapasitesi: 3000 karakter / gün
 • Çince » Türkçe Çeviri
  Çeviri Konuları: Ticari Tercüme
  Çeviri Kapasitesi: 1000 karakter / gün
 • Arapça » Türkçe Çeviri
  Çeviri Konuları: Ticari Tercüme
  Çeviri Kapasitesi: 1000 karakter / gün
Tercüman Eğitim Bilgileri
 • Lise
  Simav Anadolu Öğretmen Lisesi - Sosyal | 2011
 • Üniversite
  Boğaziçi Üniversitesi - Tarih | 2017
Tercüman Tecrübe Bilgileri
 • Toplam çeviri tecrübesi: 5 yıl
 • İstanbul Ulşaım AŞ / 15-06-2015/15-07-2015
  Görev: Mütercim
 • İz Terdcüme / 30-08-2016/20-09-2016
  Görev: Mütercim
Tercüman Yurtdışı Bilgileri
 • Yabancı dillere olan ilgimi lisede yıllarımda fark ettim ve ilk olarak Arapça'ya başladım. Lise yıllarım boyunca pratikte kendimi geliştiremedimse de Arapça'nın sarfını ve nahvini (gramer) iyi öğrendim. Sonra Boğaziçi üniversitesini kazandım ve İngilizce'mi ileri düzeye getirdim. Hazırlıktan sonra iki aylığına Work&Travel ile ABD'de bulundum. Üniversite 1. Sınıfta pratik Arapça dersleri almaya başladım ve o yaz döneminde Mısıra gittim. Maalesef ben Mısıra vardıktan bir hafta sonra Mursi'nin hükumetten indirilmesiyle sonuçlanan mahut olaylar başladı. Fakat bu durum benim için avantaja dönüştü çünkü dışarısının güvenli olmaması sebebiyle yaz ayları boyunca öğrenci Arap arkadaşlarla aynı öğrenci yurdunda ikamet etmek zorunda kaldım. Haliyle Arapça'm İngilizce'm ile aynı seviyeye geldi. Mısır'dan geri döner dönmez okulumuzun Konfüçyüs enstitüsünde Çince dersleri almaya başladım. 2 ve 3. sınıflarda bu dile devam ettim ve 3. sınıfın sonunda Konfüçyüs Enstitüsünden Dil Öğrencisi olarak burs kazandım. 2015-2016 eğitim dönemini Şangay Üniversitesinde burslu dil öğrencisi olarak haftada 20 saat sadece Çince dersleri alarak geçirdim. Aynı zamanda Şangay üniversitesinde bulunan Arap öğrenci arkadaşlar sayesinde Arapça'mın küllenmesini engelledim. Şu an İngilizce,Arapça ve Çince'de yetkinliğim var. Bu dillerde mütercime ihtiyaç olduğu taktirde yardımcı olabilirim.
Tercüme Çeviri Örnekleri
Henüz hiçbir kayıt girilmemiş.

Çeviri / Tercüme Bürosu Sık Kullanılanlara Ekle İletişim