Tercüme Bürosu
Diğer hizmetlerimiz:
- Yemin ve noter onayı: Resmi evraklarınız için gerekli yeminli ve noter onaylı hizmetimiz mevcuttur.
- Ardıl / Sözlü tercüme: Her türlü toplantı, görüşme, gezi vb. süreçlerinize eşlik edip akıcılık kazandıracak mütercim temin ediyoruz.
- Redaksiyon: Özellikle bilimsel periyodiklerde yayınlacak metinlerin, dil nedeniyle geri dönmesinin önüne geçmek için yabancı redaktörlerimizle metinlerin dilbilgisi, akıcılık, tutarlılık kontrolleri yapılmakta ve dil onayı garantisi sağlanmaktadır.
- Deşifre: Ses ve görüntü kayıtlarınız kısa sürede ve hatasız şekilde yazılı hale getirilir.

Akademik Tercüme Çeviri Bürosu

İngilizce Akademik Tercüme Fiyatlarıİngilizce » Türkçe Akademik Tercüme: 15 TRY
Türkçe » İngilizce Akademik Tercüme: 14 TRY

* Hedef metindeki her 1000 karakter 1 birimdir. Tercümenizin konusuna, uzunluğuna ve istediğiniz süreye göre özel çeviri fiyatı belirlenebilir. Konulara özel fiyatlarımız için sağdaki linkleri takip ediniz.
Akademik Tercüme Tercüme

Lisans, yüksek lisans, doktora tezleri, her türlü bilimsel makale ve teorik çalışma notları, araştırma-geliştirme çalışmalarınızın çevirileri büromuzun yetkin çevirmenleri tarafından en uygun koşullarda istediğiniz dile çevrilmesi akademik tercüme hizmetimiz kapsamındadır.

 

Ülkemizdeki akademisyenlerin büyük emeklerle ve çoğu zaman uzun sürelere yayılan akademik çalışmalarını uluslararası periyodiklerle yayınlanması noktasında ihtiyaç duyabilecekleri dil hizmetlerinin hakkıyla yerine getirilebilmesi için konularına vakıf, profesyonel tercümanların görevlendirilmesi zaruridir. Dergilerin uyguladığı sıkı yayın politikaları sadece dilbilgisi yönünden değil, metinlerin akıcılığı ve tutarlılığı noktasında da kusursuz hale getirilmesi gerekmektedir. Tercüme büromuz hem dil yönünden kusursuz akademik tercümeler sunarken ihtiyaç duyulması halinde yerli ve yabancı editörleriyle eksiksiz bir hizmeti akademi dünyamıza sunmaya gayret etmektedir.

 

Uygun fiyatlarla tercümenin yanı sıra ABD'de bulunan editörlerimizle metinlerinizi dergi kurularının gözüyle inceleyerek içeriğinin yayına uygun hale gelebilmesi açısından da yardımcı olmaya gayret ediyoruz.

Çeviri işlemleriOnline çeviri fiyatı hesaplama Çeviriniz için özel tercüman seçin Çevirinizi şimdi gönderin
Örnek

Akademik Tercümeler


Çeviri / Tercüme Bürosu Sık Kullanılanlara Ekle İletişim